Kariera

Dlaczego warto pracować w OEM ENERGY?

Jesteśmy wyjątkowo zgranym zespołem.

OEM ENERGY nie jest grupą ludzi przypadkowych. Relacje są dla nas najważniejsze i najlepszym dowodem na to jest fakt, że znamy się tu od dawna i co rzadko spotykane – pracujemy ze sobą dłużej, niż sięga historia naszej firmy. Razem mamy ponad 145 lat doświadczenia w pracy w branży, którą lubimy i bardzo dobrze znamy. Świetnie rozumiemy to, jak ważne jest na co dzień „z kim pracujemy” i tym bardziej cieszy nas, że możemy to robić razem. Dlatego w OEM ENERGY panuje niepowtarzalna atmosfera i nikt nie czeka tu z niecierpliwością na weekend.

Dlaczego warto pracować w OEM ENERGY?

Jesteśmy „młodą” firmą z ogromnym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Współpracujemy na zasadzie wyłączności z europejskimi producentami kolektorów słonecznych, fotowoltaiki, pomp ciepła, podgrzewaczy i osprzętu instalacyjnego. W zakresie dużych inwestycji i handlu hurtowego na rynku OZE jesteśmy prawdziwym liderem. Mamy oddziały w Chorzowie i Rzeszowie.

Rozwijamy się, dlatego w 2017 r. powstała spółka OEM ENERGY, która zrzesza różne marki, w tym OEM Solar.

Praca w OEM ENERGY to praca w sercu energii odnawialnej – idealna dla tych, którzy z nowoczesnymi technologiami w branży techniki grzewczej są na bieżąco.

Interesujące zadania, praca w gronie ekspertów, miła atmosfera i elastyczne warunki – w OEM ENERGY to nie są tylko puste slogany. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia i dbamy o to, by każdy rozwinął u nas swoje najlepsze cechy i umiejętności.

Jakie korzyści daje praca
w OEM ENERGY?

Niezbędne narzędzia pracy

Karta multisport

Szkolenia

Premie

Umowa o pracę
lub B2B

Ubezpieczenie
grupowe PZU

Przyjazny
i zgrany zespół

Praca z nowoczesnymi
technologiami OZE

Jak to wygląda w praktyce?

1 Aplikacja online
2 Selekcja zgłoszeń
3 Rozmowa z wybranymi kandydatami
4 Wybór kandydatów
5 Witamy w OEM
ENERGY!