Kariera

Dlaczego warto pracować w OEM ENERGY?

Jesteśmy wyjątkowo zgranym zespołem.

OEM ENERGY nie jest grupą ludzi przypadkowych. Relacje są dla nas najważniejsze i najlepszym dowodem na to jest fakt, że znamy się tu od dawna i co rzadko spotykane – pracujemy ze sobą dłużej, niż sięga historia naszej firmy. Świetnie rozumiemy to, jak ważne jest na co dzień „z kim pracujemy” i tym bardziej cieszy nas, że możemy to robić razem, dlatego w OEM ENERGY panuje niepowtarzalna atmosfera.

Dlaczego warto pracować w OEM ENERGY ?

Jesteśmy „młodą” firmą z ogromnym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Współpracujemy na zasadzie wyłączności z europejskimi producentami fotowoltaiki, pomp ciepła czy rekuperacji. W zakresie dużych inwestycji i handlu hurtowego na rynku OZE jesteśmy prawdziwym liderem. Mamy oddziały w Chorzowie i Rzeszowie.

Nasze praktyki zostały opublikowane w Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” – prestiżowego przeglądu odpowiedzialnego biznesu w danym roku. Zakwalifikowane praktyki, takie jak nasze tworzą inspirację dla innych firm.

Rozwijamy się, dlatego w 2017 r. powstała spółka OEM ENERGY, która zrzesza różne marki, w tym OEM Solar.

Praca w OEM ENERGY, to praca w sercu energii odnawialnej – idealna dla tych, którzy z nowoczesnymi technologiami OZE są na bieżąco.

Interesujące zadania, praca w gronie ekspertów, miła atmosfera i elastyczne warunki – w OEM ENERGY to nie są tylko puste slogany. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia i dbamy o to, by każdy rozwinął u nas swoje najlepsze cechy i umiejętności. Naszym pracownikom zapewniamy dużą samodzielność w działaniach.

Chcąc podnieść kwalifikacje zawodowe swoich pracowników, organizujemy dla nich szkolenia i warsztaty realizowane przez zespół trenerów wewnętrznych czy też firmy zewnętrzne.Firma organizuje również i finansuje szkolenia i warsztaty oraz umożliwia udział w konferencjach oraz targach krajowych jak i zagranicznych.

Przeczytaj więcej o naszych działaniach pod linkiem https://oemenergy.pl/aktualnosci/oem-energy-w-raporcie-odpowiedzialnego-biznesu/

 

Jakie korzyści daje praca
w OEM ENERGY?

Niezbędne narzędzia pracy

Karta multisport

Szkolenia

Premie

Umowa o pracę
lub B2B

Ubezpieczenie
grupowe PZU

Przyjazny
i zgrany zespół

Praca z nowoczesnymi
technologiami OZE

Jak to wygląda w praktyce?

1 Aplikacja online
2 Selekcja zgłoszeń
3 Rozmowa z wybranymi kandydatami
4 Wybór kandydatów
5 Witamy w OEM
ENERGY!

Poszukujemy instalatorów i partnerów handlowych do współpracy!

 

Zobacz szczegóły