Kontakt

OEM ENERGY Sp. z o.o.

Adres

ul. Składowa 17
41-500 Chorzów

 

Dane firmy

REGON: 367330345
NIP: 6472578488
KRS: 0000678975
VIII Wydział Gospodarczy
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód
w Katowicach

Biuro:

tel.: +48 665 651 100
e-mail: biuro@oemenergy.pl

Godziny pracy:

Biuro pracuje od poniedziałku
do piątku, w godzinach 8:00-16.00.

Magazyn czynny 7:00-15:00.

Dział marketingu:

Dominika Manowska
specjalista ds. marketingu i komunikacji
tel.: +48 516 700 723
e-mail: dominika.manowska@oemenergy.pl

 

 

Dział handlowy:

Mariusz Piotrowski
dyrektor handlowy
tel.: +48 602 551 480
e-mail: mariusz.piotrowski@oemenergy.pl

 

 

REGION PÓŁNOCY (województwa) : zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie (północna część) , podlaskie (północna część)

Dominik Siemiątkowski
Kierownik Regionu Północ
tel.: +48 607 474 721 
e-mail: dominik.siemiatkowski@oemenergy.pl

Magdalena Wesołek
Specjalista ds. sprzedaży (część kujawsko-pomorskiego, część pomorskiego, wielkopolskie; część zachodniopomorskiego)
Tel. + 48 668 355 463 
e-mail: dawid.wesolek@oemenergy.pl

Sebastian Wochna
specjalista ds. sprzedaży (warmińsko-mazurskie, część kujawsko-pomorskiego, część pomorskiego, mazowieckie)
tel. + 48 514 136 191  
sebastian.wochna@oemenergy.pl

Paulina Kaczmarska – Gradowska
Asystent ds. sprzedaży
Tel. + 48 882 431 421
e-mail: paulina.kaczmarska@oemenergy.pl

Maciej Domagała
Manager Regionu Polska Północny-Wchód
tel.: +48 882 786 624 
e-mail: maciej.domagala@oemenergy.pl

REGION POŁUDNIOWY

Michał Śledź
Szef Regionu Południowy-Wchód
tel.: +48 668 414 184
e-mail: michal.sledz@oemenergy.pl

Mariusz Stawarz
dział PV
tel.: +48 517 220 037
e-mail: mariusz.stawarz@oemenergy.pl

Filip Szydłowski
specjalista ds. handlowych
tel.: +48 506 452 541
e-mail: filip.szydlowski@oemenergy.pl

Karolina Zgrzebieniowska
specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 881 917 446
e-mail: karolina.zgrzebieniowska@oemenergy.pl

Jacek Kociński
kierownik działu pomp ciepła
tel.: +48 512 846 809
e-mail: jacek.kocinski@oemenergy.pl

Mateusz Pach
Specjalista ds. serwisu, projektant systemów wentylacji
tel.: +48 882 438 884
e-mail: mateusz.pach@oemenergy.pl

Jarosław Pleśniak
Manager ds. nowych produktów
tel.: +48 532 740 753
e-mail: jaroslaw.plesniak@oemenergy.pl

 

Dział sprzedaży:

Zuzanna Zielińska
specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 665 651 100
e-mail: zuzanna.zielinska@oemenergy.pl

Rafał Szpitalny
specjalista wsparcia sprzedaży i serwisu
tel.: +48 506 452 536
e-mail: rafal.szpitalny@oemenergy.pl

Krzysztof Wiśliński
specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 517 357 378
e-mail: krzysztof.wislinski@oemenergy.pl

Marta Krawczyk
specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 882 786 583
e-mail: marta.krawczyk@oemenergy.pl

Tomasz Tatarczuch
kierownik działu sprzedaży
tel.: +48 506 452 543
e-mail: tomasz.tatarczuch@oemenergy.pl

Dział serwisu:

Artur Jurczak
serwisant
tel.: +48 512 846 808
e-mail: artur.jurczak@oemenergy.pl