Obsługa Klienta

Realizacja zamówień

Dział Sprzedaży

Zuzanna Zielińska
Specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 665 651 100
e-mail: zuzanna.zielinska@oemenergy.pl

Rafał Szpitalny
Specjalista wsparcia sprzedaży i serwisu
tel.: +48 506 452 536
e-mail: rafal.szpitalny@oemenergy.pl

Krzysztof Wiśliński
Specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 517 357 378
e-mail: krzysztof.wislinski@oemenergy.pl

Marta Krawczyk
Specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 882 786 583
e-mail: marta.krawczyk@oemenergy.pl

Tomasz Tatarczuch
Kierownik działu sprzedaży
tel.: +48 506 452 543
e-mail: tomasz.tatarczuch@oemenergy.pl

 

Serwis i reklamacje

Artur Jurczak
Hydraulika
tel.: +48 512 846 808
e-mail: artur.jurczak@oemenergy.pl

Marcin Panchierz
Fotowoltaika
tel.: +48 532 795 233
e-mail: marcin.panchierz@oemenergy.pl

Księgowość

Olga Forajter-Dziadura
Księgowa
tel.: +48 532 740 745
e-mail: olga.forajter@oemenergy.pl

Dział Handlowy

Mariusz Piotrowski
Dyrektor handlowy
tel.: +48 602 551 480
e-mail: mariusz.piotrowski@oemenergy.pl

Region Północ

Dominik Siemiątkowski
Menadżer Regionu Północ
tel.: +48 607 474 721 
e-mail: dominik.siemiatkowski@oemenergy.pl

Paulina Kaczmarska – Gradowska
Asystent ds. sprzedaży
tel.: +48 882 431 421
e-mail: paulina.kaczmarska@oemenergy.pl

Dawid Wesołek
Specjalista ds. sprzedaży
(część kujawsko-pomorskiego,
część pomorskiego, wielkopolskie,
część zachodniopomorskiego)
tel.: +48 668 355 163
e-mail: dawid.wesolek@oemenergy.pl

 

Region Północny-Wschód

lubuskie wielkopolskie dolnośląskie opolskie śląskie łódzkie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskie podlaskie mazowieckie pomorskie warmińsko-mazurskie kujawsko-pomorskie zachodnio-pomorskie