Webinarium “Zaawansowany optimizer Enervent”

Miejsce szkolenia:

online


Daty szkoleń:

29/05/2020


Cena:

bezpłatneNiezależnie od tego, jaki to jest obiekt, w którym ma pojawić się wentylacja, zaprojektowanie jej  jest bardzo ważne, aby system ten był efektywny. Pomóc może zaawansowany optimizer enervent.
To darmowe narzędzie, które oferuje możliwość sprawdzenia wybranej centrali pod kątem sprawności odzysku ciepła, poziomu hałasu, wydajności energetycznej.
Aby wiedzieć jak korzystać z tego narzędzia- zapraszamy na darmowe webinarium, gdzie nasz specjalista wyjaśni wszystkie kwestie w nim związane.
Data: 29.05.2020
Godzina: 10:00
Osoba prowadząca: Mateusz Pach- specjalista systemów wentylacji i rekuperacjiZapisz się na szkolenie

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Wybierz termin szkolenia:


Wypełnij pola uczestnika szkolenia:


Wypełnij pola firmy:

Zapisanie się na szkolenie jest równocześnie zaakceptowaniem regulaminu szkolenia, znajdującego się u dołu tej strony. Wyrażenie poniższej zgody nie jest niezbędne do wzięcia udziału w szkoleniu.
Administratorem danych osobowych jest OEM Energy Sp. z o.o, treść obowiązku informacyjnego i szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych dostępne są tutaj. Udowodnij, że jesteś człowiekiem klikając w dzwonek

REGULAMIN SZKOLEŃ

 1. Uwaga! Zapisując się na szkolenie, akceptujesz regulamin.
 2. Zgłoszenie na szkolenie może odbyć się wyłącznie przez powyższy formularz.
 3. Wypełniając jeden formularz, zgłasza się jedną osobę.
 4. Bezpłatne odwołanie rezerwacji za szkolenie jest możliwe na 5 dni roboczych przed szkoleniem. Ewentualną rezygnację należy przesłać mailem na adres: marketing@oemenergy.pl. Po tym czasie nie ma już możliwości bez kosztowego odwołania rezerwacji, można ją jedynie przenieść na inny termin.
 5. W przypadku nie pojawienia się na szkoleniu mimo zgłoszenia uczestnik ponosi 100% kosztów.
 6. Wszystkie ceny podawane w ofercie szkoleń są cenami netto do których doliczany jest 23% VAT.
 7. Proformę należy opłacić w ciągu maksymalnie 7 dni od daty jej otrzymania. Proforma zostanie wysłana na adres e-mail ze zgłoszenia w oddzielnym mailu. Po jej opłaceniu zostanie wystawiona faktura.
 8. Wpisanie nieprawidłowych danych w formularzu skutkuje niedokonaniem rezerwacji (zwłaszcza danych kontaktowych i danych do rozliczenia).
 9. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat i materiały szkoleniowe.
 10. Podczas każdego szkolenia przewidziany jest obiad dla uczestników w cenie szkolenia.
 11. Po wypełnieniu formularza prześlemy potwierdzenie mailowe wraz z proformą do opłacenia.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia najpóźniej na 3 dni robocze przed terminem szkolenia, z przyczyn niezależnych od Organizatora.
 13.  Materiały szkoleniowe wręczane uczestnikom zajęć chronione są prawem autorskim. Kopiowanie i upowszechnianie ich w celach komercyjnych jest zabronione.