(ODWOŁANE – ważne informacje!) Dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej – szkolenie podstawowe dla instalatorów

Miejsce szkolenia:

Chorzów, ul. Składowa 17


Daty szkoleń:Cena:

100 zł netto dla klientów OEM ENERGYMając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, którzy prowadzą szkolenia oraz dbając o jakość dostarczanej wiedzy, zdecydowaliśmy o wstrzymaniu zapisów oraz odwołaniu wszystkich szkoleń. O nowych terminach będziemy Państwa niezwłocznie informować.

 

Szkolenie skupia się na technicznych aspektach fotowoltaiki, umożliwiając zdobycie wiedzy dotyczącej zarówno montażu, jak również planowania i projektowania instalacji fotowoltaicznych. Od podstaw fotowoltaiki do rozruchu systemu, uczestnicy mają okazję poznać każdy aspekt instalacji fotowoltaicznej, włącznie z podłączeniem do sieci. Dzięki praktycznym i teoretycznym zajęciom uczestnicy dowiadują się o aktualnych korzyściach finansowych oraz zaletach wynikających z zainstalowania  PV, jak również zapoznają się z elementami systemu, sprzętem pomiarowym i montażem całego systemu.

Wiedza przekazywana jest przez naszych praktyków, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i montażu instalacji PV. Osoby prowadzące, to także konsultanci często doradzający firmom, które wdrażają nowoczesne rozwiązania z obszaru fotowoltaiki, rekuperacji czy pomp ciepła.Zapisz się na szkolenie

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Wybierz termin szkolenia:


Wypełnij pola uczestnika szkolenia:


Wypełnij pola firmy:

Zapisanie się na szkolenie jest równocześnie zaakceptowaniem regulaminu szkolenia, znajdującego się u dołu tej strony.
Udowodnij, że jesteś człowiekiem klikając w samolot

REGULAMIN SZKOLEŃ

 1. Uwaga! Zapisując się na szkolenie, akceptujesz regulamin.
 2. Zgłoszenie na szkolenie może odbyć się wyłącznie przez powyższy formularz.
 3. Wypełniając jeden formularz, zgłasza się jedną osobę.
 4. Bezpłatne odwołanie rezerwacji za szkolenie jest możliwe na 5 dni roboczych przed szkoleniem. Ewentualną rezygnację należy przesłać mailem na adres: marketing@oemenergy.pl. Po tym czasie nie ma już możliwości bez kosztowego odwołania rezerwacji, można ją jedynie przenieść na inny termin.
 5. W przypadku nie pojawienia się na szkoleniu mimo zgłoszenia uczestnik ponosi 100% kosztów.
 6. Wszystkie ceny podawane w ofercie szkoleń są cenami netto do których doliczany jest 23% VAT.
 7. Proformę należy opłacić w ciągu maksymalnie 7 dni od daty jej otrzymania. Proforma zostanie wysłana na adres e-mail ze zgłoszenia w oddzielnym mailu. Po jej opłaceniu zostanie wystawiona faktura.
 8. Wpisanie nieprawidłowych danych w formularzu skutkuje niedokonaniem rezerwacji (zwłaszcza danych kontaktowych i danych do rozliczenia).
 9. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat i materiały szkoleniowe.
 10. Podczas każdego szkolenia przewidziany jest obiad dla uczestników w cenie szkolenia.
 11. Po wypełnieniu formularza prześlemy potwierdzenie mailowe wraz z proformą do opłacenia.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia najpóźniej na 3 dni robocze przed terminem szkolenia, z przyczyn niezależnych od Organizatora.
 13.  Materiały szkoleniowe wręczane uczestnikom zajęć chronione są prawem autorskim. Kopiowanie i upowszechnianie ich w celach komercyjnych jest zabronione.