Obsługa Klienta

Faktury i płatności

Olga Forajter-Dziadura
Księgowa
tel.: +48 532 740 745
e-mail: olga.forajter@oemenergy.pl

Realizacja zamówień

Dział Sprzedaży

Zuzanna Zielińska
Specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 665 651 100
e-mail: zuzanna.zielinska@oemenergy.pl

Rafał Szpitalny
Specjalista wsparcia sprzedaży i serwisu
tel.: +48 506 452 536
e-mail: rafal.szpitalny@oemenergy.pl

Krzysztof Wiśliński
Specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 517 357 378
e-mail: krzysztof.wislinski@oemenergy.pl

Marta Krawczyk
Specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 882 786 583
e-mail: marta.krawczyk@oemenergy.pl

Tomasz Tatarczuch
Kierownik działu sprzedaży
tel.: +48 506 452 543
e-mail: tomasz.tatarczuch@oemenergy.pl

 

Serwis i reklamacje

Artur Jurczak
Hydraulika
tel.: +48 512 846 808
e-mail: artur.jurczak@oemenergy.pl

Marcin Panchierz
PV

Dział Handlowy

Mariusz Piotrowski
Dyrektor handlowy
tel.: +48 602 551 480
e-mail: mariusz.piotrowski@oemenergy.pl

Specjalizacje

PV

Mariusz Stawarz
Kierownik sprzedaży inwestycyjnej- PV dla biznesu
tel.: +48 517 220 037
e-mail: mariusz.stawarz@oemenergy.pl

Filip Szydłowski
Specjalista ds. handlowych
tel.: +48 506 452 541
e-mail: filip.szydlowski@oemenergy.pl

Karolina Zgrzebieniowska
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 881 917 446
e-mail: karolina.zgrzebieniowska@oemenergy.pl

Karolina Prokop
pracownik działu obsługi klienta
tel.: +48 532 514 167
e-mail: karolina.prokop@oemenergy.pl

 

Pompy ciepła / kolektory słoneczne

Jacek Kociński
Kierownik działu pomp ciepła i kolektorów słonecznych
tel.: +48 512 846 809
e-mail: jacek.kocinski@oemenergy.pl

Rekuperacja

Mateusz Pach
Specjalista systemów wentylacji i rekuperacji
tel.: +48 882 438 884
e-mail: mateusz.pach@oemenergy.pl

Zbiorniki i bufory

Jarosław Pleśniak
Kierownik ds. nowych produktów
tel.: +48 532 740 753
e-mail: jaroslaw.plesniak@oemenergy.pl

OEM ENERGY Sp. z o. o.

Adres

ul. Składowa 17
41-500 Chorzów

 

Dane firmy

REGON: 367330345
NIP: 6472578488
KRS: 0000678975
VIII Wydział Gospodarczy
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód
w Katowicach

Biuro

tel.: +48 665 651 100
e-mail: biuro@oemenergy.pl

Godziny pracy

Biuro pracuje od poniedziałku
do piątku, w godzinach 8:00-16.00.

Magazyn czynny 7:00-15:00.

Dział Marketingu

Dominika Manowska
Specjalista ds. marketingu i komunikacji
tel.: +48 516 700 723
e-mail: dominika.manowska@oemenergy.pl