Kontakt

OEM ENERGY Sp. z o. o.

Adres

ul. Składowa 17
41-500 Chorzów

 

Dane firmy

REGON: 367330345
NIP: 6472578488
KRS: 0000678975
VIII Wydział Gospodarczy
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód
w Katowicach

Biuro

tel.: +48 665 651 100
e-mail: biuro@oemenergy.pl

Godziny pracy

Biuro pracuje od poniedziałku
do piątku, w godzinach 8:00-16.00.

Magazyn czynny 7:00-15:00.

Dział Marketingu

Dominika Manowska
Specjalista ds. marketingu i komunikacji
tel.: +48 516 700 723
e-mail: dominika.manowska@oemenergy.pl

Dział Serwisu

Artur Jurczak
Serwisant
tel.: +48 512 846 808
e-mail: artur.jurczak@oemenergy.pl

Dział Sprzedaży

Zuzanna Zielińska
Specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 665 651 100
e-mail: zuzanna.zielinska@oemenergy.pl

Rafał Szpitalny
Specjalista wsparcia sprzedaży i serwisu
tel.: +48 506 452 536
e-mail: rafal.szpitalny@oemenergy.pl

Krzysztof Wiśliński
Specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 517 357 378
e-mail: krzysztof.wislinski@oemenergy.pl

Marta Krawczyk
Specjalista wsparcia sprzedaży
tel.: +48 882 786 583
e-mail: marta.krawczyk@oemenergy.pl

Tomasz Tatarczuch
Kierownik działu sprzedaży
tel.: +48 506 452 543
e-mail: tomasz.tatarczuch@oemenergy.pl

 

Dział Handlowy

Mariusz Piotrowski
Dyrektor handlowy
tel.: +48 602 551 480
e-mail: mariusz.piotrowski@oemenergy.pl

Region Północ

Dominik Siemiątkowski
Kierownik Regionu Północ
tel.: +48 607 474 721 
e-mail: dominik.siemiatkowski@oemenergy.pl

Paulina Kaczmarska – Gradowska
Asystent ds. sprzedaży
tel.: +48 882 431 421
e-mail: paulina.kaczmarska@oemenergy.pl

Magdalena Wesołek
Specjalista ds. sprzedaży
(część kujawsko-pomorskiego,
część pomorskiego, wielkopolskie,
część zachodniopomorskiego)
tel.: +48 668 355 163
e-mail: dawid.wesolek@oemenergy.pl

Sebastian Wochna
specjalista ds. sprzedaży
(warmińsko-mazurskie,
część kujawsko-pomorskiego,
część pomorskiego, mazowieckie)
tel.: + 48 514 136 191
sebastian.wochna@oemenergy.pl

 

Region Północny-Wschód

Region Południowy-Zachód

Arkadiusz Łojek
Menadżer Regionu Polska Południowo – Zachodnia
tel.: +48 532 794 160
e-mail: arkadiusz.lojek@oemenergy.pl

Region Południowy-Wschód

Michał Śledź
Menadżer Regionu Południowy-Wchód
tel.: +48 668 414 184
e-mail: michal.sledz@oemenergy.pl

Specjalizacje

PV

Mariusz Stawarz
Kierownik sprzedaży inwestycyjnej- PV dla biznesu
tel.: +48 517 220 037
e-mail: mariusz.stawarz@oemenergy.pl

Filip Szydłowski
Specjalista ds. handlowych
tel.: +48 506 452 541
e-mail: filip.szydlowski@oemenergy.pl

Karolina Zgrzebieniowska
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 881 917 446
e-mail: karolina.zgrzebieniowska@oemenergy.pl

Karolina Prokop
pracownik działu obsługi klienta
tel.: +48 532 514 167
e-mail: karolina.prokop@oemenergy.pl

 

Pompy ciepła

Jacek Kociński
Kierownik działu pomp ciepła i kolektorów słonecznych
tel.: +48 512 846 809
e-mail: jacek.kocinski@oemenergy.pl

Kolektory słoneczne

Rafał Szpitalny
Specjalista wsparcia sprzedaży i serwisu
tel.: +48 506 452 536
e-mail: rafal.szpitalny@oemenergy.pl

Rekuperacja

Mateusz Pach
Specjalista systemów wentylacji i rekuperacji
tel.: +48 882 438 884
e-mail: mateusz.pach@oemenergy.pl

Zbiorniki i bufory

Jarosław Pleśniak
Kierownik ds. nowych produktów
tel.: +48 532 740 753
e-mail: jaroslaw.plesniak@oemenergy.pl

Tauron

Wpisz kod spośród istniejących:

38, 50, 52, 53, 54, 22, 23, 21, 55, 56, 57, 58, 59, 48, 47, 49, 33, 39, 28, 43, 44, 34, 25, 26, 27, 41, 29, 30, 31, 32, 34-1, 35, 37, 40, 42,